наверх ⇑

Національна поліція України на місцях формує свої кадри

Про це йшла мова на зустрічі представників Головного управління Національної поліції України в Черкаській області з очільниками органів місцевого самоврядування Маньківщини. Зустріч-нарада відбулася за участі начальника Маньківського відділення Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Олександра Мельника, інспектора сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП України Світлани Осадчук та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Володимира Михайловина.

Представляючи тему та мету зустрічі Олександр Мельник повідомив, що з 14 серпня на Черкащині стартує додатковий набір до лав Національної поліції. Це, як відзначив Олександр Володимирович, пов’язано з нестачею в органах поліції професійних працівників, а відтак – з досить високим рівнем адміністративних правопорушень та злочинних проявів. А тому закликав сільських і селищних голів до співпраці з відбору на місцях достойних кандидатів для служби в органах Національної поліції України.

– Адже, – наголосив головний поліцейський району, – від рівня професіоналізму та компетентності, пильності, правової культури, службової етики, чесності, порядності співробітників, їх готовності та здатності стояти на варті закону, багато в чому залежить авторитет поліції в цілому.

Світлана Осадчук у своїй промові розповіла про нестачу в органах поліції слідчих, оперуповноважених працівників, інспекторів ізоляторів тимчасового тримання, зокрема Маньківське відділенні поліції не доукомплектоване кадрами в межах 21%. Всього ж Головне управління Національної поліції України в Черкаській області з 14 серпня 2017 року додатково оголосить три конкурси  на  заміщення  26-ти  вакантних  посад  слідчих  до слідчих  підрозділів, 20-ти вакантних посад працівнків ізоляторів тимчасового тримання, 15-ти вакантних посад оперуповноважених підрозділів кримінальної поліції.

Промовець детально описала умови та критерії відбору кандидатів, процедуру конкурсного відбору, розповіла про рівень заробітної плати, соціальне забезпечення, професійну підготовку та перспективи кар’єрного росту.

У ході дискусії Світлана Сергіївна надала вичерпні відповіді та роз’яснення на численні запитання з залу.

        

 

                                                Сектор взаємодії з правоохоронними органами,

                                               оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного

                                              захисту апарату районної державної адміністрації