наверх ⇑

Оголошення про набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

З метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України районні (міські) військові комісаріати Черкаської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищеновід 7000 грн до 12000 грн, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Бонус за підписання контракту

 Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах:

особам рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат (11024 грн);

особам сержантського і старшинського складу 9 мінімальних заробітних плат (12402 грн);

особам офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат (13780 грн).

Починаючи з 2016 року  військовослужбовцям буде выплачуватись доплата за безпосереднє перебування  в зоні  анти терористичної  операції (АТО) в сумі 3 мінімальних зарабітних плат. Станом на 1 січня 2016 року мінімальна заробітна платня в Україні складає 1378 грн.

ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

За детальною інформацією з даного питання звертатися до районного  військового комісаріату: смт. Маньківка,  вул. Соборна, 2 тел. 6-11-46

Інформація щодо укладання контракту для проходження військової служби у Збройних Силах України