наверх ⇑

Отримання послуг з психологічної реабілітації учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації проводиться робота щодо відбору суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації (установ, організацій, закладів незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців) вищезазначеній категорії осіб.

Для відбору суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації, в управлінні створено комісію, яка розглядає подані санаторними та оздоровчими закладами документи на відповідність їх вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації. Наказом начальника управління від 27.06.2018 № 26/а ПАТ «Санаторій «Мошногір’я», санаторій «Токарі», ДГІ «Південь-Курорт- Сервіс» внесено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, які бажають отримати послуги із психологічної реабілітації звертатись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: вул. Соборна, 3 каб. № 9.