наверх ⇑

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання

            Загальновідомо, яку важливу роль в житті людини має професійна діяльність особливо коли професія обрана за покликом серця. Знайти роботу, реалізувати себе в професійній діяльності в сучасних соціально – економічних умовах надзвичайно складно всім: і молодим, і середнього віку, здоровим, а тим паче молодим людям з обмеженими фізичними можливостями. Подільський спеціальний навчально – реабілітаційний соціально – економічний коледж є вищим навчальним закладом, де здобувають освіту молоді юнаки та дівчата з обмеженими фізичними можливостями за ОКР «Молодший спеціаліст» по спеціальностям: «Облік і оподаткування», «Економіка» та «Соціальна робота». Також буде ліцензовано ОКР «Бакалавр» за спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Економіка» та «Соціальна робота».

            Окрім молодих людей з обмеженими фізичними можливостями тут можуть навчатися  діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, члени сімей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, переселенці зі сходу та особи, визнані учасниками бойових дій.

            Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально – технічну базу, сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

          Оздоровчо – реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.

          До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування на кожному поверсі, перезідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком. З 2016 року навчальний заклад розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що переміщуються на візках.

         Зараховані  га навчання до коледжу інваліди І – ІІІ груп та інваліди з дитинства забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне навчання, чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога).