наверх ⇑

Про участь у Всеукраїнському форумі за участю учасників АТО,

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1400 затверджено план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік, яким, зокрема, передбачено проведення освітньо-виховних, інформаційних, культурологічних та міжнародних заходів.

З 28 по 30 жовтня 2016 року Мінмолодьспорт спільно з управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації у партнерстві з Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій проводитимуть на Київщині Всеукраїнський форум, спрямований на збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів за участю учасників антитерористичної операції на сході України, "Досвід мужніх України".

Запрошуються до участі керівників військово-патріотичних клубів, організацій, що проводять активну роботу з військово-патріотичної підготовки дітей та молоді, та представників об’єднань учасників АТО, які практично займаються популяризацією військово-патріотичного виховання молодого покоління.

Заявку для участі необхідно надати до 30 вересня 2016 року головному спеціалісту у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, кабінет №34, тел.: 6 – 35 – 64

Харчування, проживання та переїзд учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Орієнтовний план проведення додається.