наверх ⇑

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання  наказу  Національної  поліції від 04.11.2016 року

№ 1129 «Про затвердження плану заходів Національної поліції України щодо проведення з 14 по 20 листопада 2016 року Тижня безпеки дорожнього руху».

          Маньківським відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області проводяться заходи з попередження скоєння правопорушень та недопущення скоєння дорожньо – транспортних пригод.

        Головною метою тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах (пішоходів, велосипедистів), надто серед дітей, та поліпшення дорожньої  безпеки.

        У загальноосвітніх навчальних закладах смт Маньківка, Маньківського району  проводяться   Єдині уроки  з тематики безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі  - безпека життя».

        Під час нагляду за дорожнім рухом, забезпеченням публічної безпеки та порядку проводиться широка  роз'яснювальна робота із учасниками дорожнього руху з попередження ДТП.

        Причинами аварій на дорогах є вживання алкоголю водіями перед керуванням транспортним засобом, неуважність та недосвідченість, відсутність взаємоповаги між учасниками руху, дотримання безпечної швидкості руху, правил маневрування,  перетину залізничних переїздів  та інших правил дорожнього руху.

      Адже ДТП на дорогах  - то не причина, а скоріше наслідок  нашого невміння поводитися на проїзній частині, непорозуміння між водіями та велосипедистами. Часто за кермо двоколісного друга сідають юні створіння, не відаючи того, що робити це можна із 14 – річного віку, а на мопедах із 16 – річного віку по дорогах загального користування.  А так і до біди один крок. Особливо це варто враховувати  в осінньо – зимовий період.

        Тому пам'ятайте, що від кожного з вас залежить безпека на дорогах, життя людей та ваше власне життя.

Старший інспектор Маньківського відділення

поліції Уманського відділу поліції

ГУНП в Черкаській області

капітан    поліції                                                                   В.В. Цюра