наверх ⇑

Увага! Актуальна інформація для жителів Маньківщини.

21 листопада 2015 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 02 листопада 2015 року № 2140/5 «Про затвердження форм реєстраційних карток», зареєстрований у Міністерстві юстиції 04 листопада 2015 року за № 1357/27802, яким затверджено нові удосконалені та спрощені форми реєстраційних карток.

         Відтепер, відповідно до внесених змін, є можливість:

ставити відмітку, що засновник є кінцевим бенефіціарним власником (контролерем) юридичної особи. У такому випадку не заповнюється окрема сторінка для внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (форма 1,2,4 та 9);

друкувати реєстраційну картку з одного або двох боків аркуша;

не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності відомостей для її заповнення  (форма 1,2,7,9);

не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності змін до відомостей (форма 3,4,11).

Звертаємо увагу, що обов’язково заповнюється та подається перша сторінка відповідної реєстраційної картки із зазначенням кількості усього поданих сторінок та інші заповнені сторінки. Не заповнені сторінки не подаються, як це вимагалось раніше.

Нові форми реєстраційних карток розміщені на веб-сайті Департаменту державної реєстрації (http//ddr.miniust.gov.ua/ua) за посиланням: Головна/Форми реєстраційних заяв/Сфера державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців/Форми реєстраційних карток.

 

Начальник управління                                                               І.М.Миронюк

 

Бондаренко

63561