наверх ⇑

Увага! Запрошуємо до участі у форумі!

Обласною державною адміністрацією спільно з Українською академією наук та громадським рухом «За процвітання Черкащини»  09 жовтня 2015 року у м. Чигирин (на базі Чигиринського економіко-правового коледжу (вул. Замкова, 86) заплановано проведення Форуму-Практикуму «Розвиток аграрного підприємництва в регіоні: Сучасний підхід».

На розгляд буде винесено Концепт розвитку підприємництва в регіоні на основі відродження туристичної інфраструктури та суміжних галузей. Презентовано ряд проектів у сфері освіти, АПК, розвитку кооперативного руху. 

Особлива увага буде надана ефективному використанню земельного фонду і в тому числі через всебічне сприяння поширенню садівництва горіхових культур, сфері альтернативної енергетики – вирощуванню енергетичних культур, переробці біоресурсів на паливо тощо.

Керівників сільськогосподарських підприємств та інших зацікавлених осіб для отримання детальної інформації просимо звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації або Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Черкаської облдержадміністрації (м. Черкаси, б-р Шевченка, 185, тел. 37-42-60).