наверх ⇑

ВИПЛАТА ЧАСТИНИ ЗЕКОНОМЛЕНИХ СУБСИДІЙ У ВИГЛЯДІ «ЖИВИХ» ГРОШЕЙ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ЗАЯВИ ГРОМАДЯНИНА

        Рішення уряду від 26.04.2017р. про внесення змін до деяких постанов КМУ, в тому числі № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», передбачає монетизацію частини зекономлених житлових субсидій, а саме: виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії (135 грн.) в разі опалення будинку електрикою або 100 кубів газу (687,90 грн.), якщо опалення газове.

      Для отримання коштів зазначеним одержувачам субсидії необхідно до 1 вересня подати заяву - жителям смт. Маньківка - в управління соціального захисту населення, а жителям сіл - до уповноважених осіб сільських та селищних рад. Лише після надходження заяв здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. В разі виявлення бажання отримувати кошти через банківську установу необхідно до подачі заяви відкрити рахунок. А також, є можливість отримання коштів через поштові відділення з доставкою до дому листоношею.

       В даний час проводиться перепризначення житлової субсидії на неопалювальний період.

       Якщо відсутня довідка про склад сім»ї (при потребі акт – обстеження) та за наявності заборгованості за надані житлово – комунальні послуги станом на 01.05.2017 року, субсидія нараховуватись не буде до повного погашення боргу та предоставлення вказаних довідок.

        Відповідно до останніх змін у законодавстві стосовно житлових субсидій, якщо у складі сім»ї є діти віком від 14 до  16 років, для призначення субсидії необхідно подати до управління ідентифікаційний код дитини.   

 

Начальник відділу соціальних допомог                 Н.В.Бацай