наверх ⇑

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей

news-image
22 липня 2017 року на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль», що на Житомирщині, проходитиме другий Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Метою проведення згаданого фестивалю є популяризація відродження культурних традицій України, розвиток культурної й народної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території нашої держави.

Зокрема, у 2016 році, в рамках показів гостям фестивалю продемонстрували українське автентичне вбрання Полтавщини, Волині та Донеччини. Окрім популярних українських дизайнерів до свята долучилися представники посольств таких країн як Малайзія, Польща та Південна Корея, котрі представляли свою національну культуру.

За задумом організаторів, проведення фестивалю «Аристократична Україна» сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Подібні заходи позитивно впливатимуть на вдосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстринь, що працюють в напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах.

Під час проведення фестивалю на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбуватиметься ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстрів.