наверх ⇑

Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «ДОБРІ ІВАНЧАНИ»та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергоефективні заходи в школі с. Іваньки. Капітальний ремонт: заміна вікон».

Повна адреса місцезнаходження об’єкта: вул. Леніна 6, с. Іваньки Маньківський район Черкаська область.

Перелік основних видів передбачених робіт: знімання засклених віконних рам, демонтаж віконних коробок в кам’яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах, встановлення 49 віконних блоків із металопластику, встановлення підвіконних відливів, встановлення підвіконних пластикових дощок.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Леніна 6, с. Іваньки Маньківський район Черкаська область.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00, 18.09.2015, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 0686285515.