наверх ⇑

Запрошення до участі у Конкурсі

1.   Організація громади «Калиновий кущ»та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Крачківка. Капітальний ремонт шляхом заміни вікон та дверей».

Повна адреса місцезнаходження об’єкта -вул. Леніна, 22, с. Крачківка Маньківський район Черкаська область.

Перелік основних видів передбачених робіт: встановлення 68 віконних блоків із металопластику, встановлення 9 дверних блоків із металопластику, встановлення підвіконників ПВХ, встановлення підвіконних пластикових дощок,тощо.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Леніна, 20А, с. Крачківка Маньківський район Черкаська область.

2.   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00, 21.08.2015, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3.   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами та ел. поштою: (04748)70552, 0983198415,krachkivka@mail.ru