наверх ⇑

2 серпня - День високомобільних десантних військ Збройних сил України

Шановні воїни-десантники!

Прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за сумлінну самовіддану службу Батьківщині, за мирне небо над нашими головами. Ви – це уособлення мужності, героїзму, стійкості характеру. Сьогодні в Україні Повітряні сили є головним носієм бойового потенціалу – вони надійно стоять на сторожі повітряного простору України, успішно виконують завдання щодо його захисту та гідно продовжують славні військові традиції.
Повітряний десант – еліта українських Збройних Сил. Мужність і доблесть крилатої піхоти на полях битв Другої світової війни, в локальних конфліктах назавжди увійшли в історію нашої Батьківщини.
Перед повітряно-десантними військами ставляться особливі, найбільш важкі завдання, при виконанні яких воїни виявляють свої кращі якості: відвагу, мужність, героїзм. «Блакитні берети» завжди на передовому рубежі – чи то миротворча місія або участь в антитерористичній операції – вони здатні виконати визначені завдання у найскладніших умовах. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного та безхмарного неба.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації                                  О.А.Юзвенко