наверх ⇑

Дорогі діти, шановні батьки-усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники!

30 вересня Україна відзначає День усиновлення.

Це свято родинного затишку та дитячої надії,  людяності, милосердя, великодушності. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед - для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Дитину мало народити, її потрібно виховати, дати їй тепло, ласку, освіту та впевненість у майбутньомуСлухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя.

Вітаю зі святом та висловлюю велику вдячність усиновлювачам, прийомним батькам та батькам-вихователям, всім небайдужим до дитячої долі, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.  Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра і любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом. Нехай щастя не минає ваші домівки, сповнені добром і теплотою до дітей, що відчувають себе там рідними. Крокуйте по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації                              І.А.Віштак