наверх ⇑

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Український народ з-поміж інших націй завжди вирізнявся надзвичайною волелюбністю, нестримним прагненням свободи та незламною силою волі. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – захищати власне право жити на рідній землі.

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.

27-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єдності, змін і виважених рішень. Об’єднавши зусилля навколо вічних, непорушних цінностей, ми повинні знову вибороти і здобути незалежність – від бідності, корупції та інших хвороб нашого суспільства. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. І наша спільна наполеглива праця на благо Батьківщини відродить країну, зробить українців щасливішими і багатшими.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Щиро бажаю, щоб мир і спокій настав якомога скоріше. Щоб українські воїни повернулися додому живими і неушкодженими. Адже з нами Бог і Україна.

Зичу Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом Вас!

 

Перший заступник

голови райдержадміністрації                               Оксана Юзвенко