наверх ⇑

Шановні аграрії, працівники сільського господарства!

Щиро вітаю Вас із Вашим професійним святом, яке є ще одним приводом відзначити невтомну працю і подякувати за відданість, професіоналізм і величезний внесок працівників сільського господарства.

Важливість і вагомість професії аграрія особливо відчувається зараз, коли Україна переживає складні часи, і криза вдарила по всіх секторах економіки. Тому надії покладаються саме на Вас, шановні агрономи, хлібороби, ветеринари та всі, чиє життя пов’язане з сільським господарством. Сьогодні сільське господарство – найважливіша галузь, від якої залежить добробут Маньківського краю, і тільки Ваша плідна та наполеглива праця є запорукою майбутніх успіхів в аграрній сфері.

Бажаю Вам, людям, які присвятили все своє життя рідній землі, отримувати щедрі урожаї, працювати так само натхненно і радіти плодам своєї праці. Ваша робота надскладна, проте Ви можете подолати багато, і в цьому Ваша сила і гордість.

Нехай усі Ваші зусилля приносять добрі результати, а природа та погода лише допомагають у втіленні Ваших задумів. Зичу Вам успіхів у роботі, процвітання, міцного здоров’я, достатку, благополуччя та затишку у Ваших родинах.

Дякую Вам за Вашу нелегку, але таку важливу працю!

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                                                      Iгоp Вiштaк