наверх ⇑

Шановні депутати, сільські, селищні голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Усі ви є тією частиною влади, на яку покладена особлива відповідальність, яка вимагає щоденної кропіткої роботи. Адже місцеве самоврядування завжди було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у суспільному житті, складаючи невід’ємну частину державного устрою.

Місцеві ради, які є епіцентром вирішення найрізноманітніших питань та врегулювання гострих проблем, активно діють в межах наданих законом повноважень з метою відстоювання загальних інтересів, тісно співпрацюючи з виконавчою владою, соціально відповідальним бізнесом, громадськими формуваннями.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами, нині вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

 

Голова Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                           Анатолій РИЖЕНКО