наверх ⇑

Шановні друзі волонтери!

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу.

Волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.

В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери долають відстані і бюрократичні перепони, діють згуртовано і професійно. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

Волонтери Маньківщини - справжні патріоти рідної землі. Їх подвигу вклоняються сотні земляків, їх підтримують, їх приклад наслідують.
Нині доброчинність об’єднує людей в усіх сферах життя і, безперечно, цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.
Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою. Нехай Ваша безкорислива праця буде на благо процвітання і миру в Україні!

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                      І.А. Віштак