наверх ⇑

Для нашого суспільства професія юриста надзвичайно важлива, адже у цей час на правників покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, правовий захист різних верств населення і підвищення правової освіти та культури всіх громадян. Це свято людей, які словом і ділом допомагають захищати права і свободи кожного громадянина, відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість. Обравши нелегкий, але водночас почесний і відповідальний шлях, Ви допомагаєте людям завжди мати впевненість у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав.

Шановні юристи Маньківщини, прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні  прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

Бажаю Вам творчої енергії, наснаги, оптимізму, набуття дедалі більшого досвіду, мудрості, впевненості в своїх силах, досягнення і подолання нових вершин на користь правової держави, доводити справи до переможного кінця. Міцного здоров’я, людського щастя, добра і благополуччя, радості від кожного прожитого дня Вам і Вашим родинам!

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                                                      Iгоp Вiштaк