наверх ⇑

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це гідне визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку економіки підприємництво і приватна ініціатива.      

У цей день суспільство вшановує тих,  хто не тільки розпочав власну справу та взяв на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створює нові робочі місця, постачає на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнює бюджет країни.

Висловлюю кожному з Вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією Ви сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району, області  та України загалом. Без Вашої підтримки та спонсорської допомоги не можливо уявити благодійну та волонтерську діяльність у районі. Покладаю велику надію на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців.

Щиросердно бажаю усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам.

Голова районної державної адміністрації                                І. А. Віштак