наверх ⇑

Шановні працівники бібліотек району!

            Щиро вітаю Вас із професійним святом. Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя суспільства. Це інформаційні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток освіти, науки і культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

         Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь. Книги ніколи не втратять своєї значущості, адже жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках. Бібліотекарі ж допомагають своїм читачам поринути у світ невідомого та цікавого.

         Шановні бібліотекарі! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за Ваше служіння бібліотечній галузі району, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство, ідентичність та самобутність нації. Бажаю Вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

 

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                              Iгоp Вiштaк