наверх ⇑

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти.
Внесок Вашого колективу у забезпечення та зміцнення зв’язків між різними верствами населення є досить важливим. Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні.

Шановні працівники зв’язку, у райцентрі, селах району ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розумієте, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсійні кошти, сприяючи, тим самим, виконанню цілого комплексу важливих державних і соціальних завдань.У наш час мобільного зв`язку та Інтернету, поштовий зв`язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, залучаючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Ваша невтомна праця об’єднує людей, розділених великими відстанями, допомагає їм завжди підтримувати зв'язок з рідними,а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою подальшого успішного розвитку поштової галузі.

Тож зі святом Вас, шановні працівники пошти!
Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, зміцнення сфери зв’язку та покрашення матеріально-технічної бази.

Міцного здоров'я, щастя, поваги від людей, достатку в домівках,впевненості у завтрашньому дні. Миру в душі і в серці!

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                                                      Iгоp Вiштaк