наверх ⇑

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

День працівників соціальної сфери – свято, засноване на честь тих, хто опікується життєвими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей-сиріт, багатодітних сімей та самотніх людей.

На Ваші плечі покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – забезпечення державної підтримки та соціального захисту громадян, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Ваша праця надзвичайно важлива для суспільства, оскільки вона сповнена високого гуманізму, милосердя та душевного тепла.
Україна у стані неоголошеної війни і це не може не стосуватись і Вашої роботи – з'явилися додаткові категорії населення – учасники АТО, переселенці, яких влада не має права залишати без турботи і допомоги. Приємно відзначити, що попри надскладні умови, в яких зараз живе уся держава, у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще, і в цьому є і Ваша беззаперечна заслуга.

У цей святковий день висловлюю Вам вдячність за самовіддане служіння обраній справі та ідеалам добра і справедливості, високий професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та злагоди.

Нехай ніколи не згасає Ваш оптимізм і прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує!

 

Голова райдержадміністрації                                                             Ігор Віштак