наверх ⇑

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ району!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України!

Витоки виникнення поліції у кожної держави свої. Незмінною залишається суть: зріле суспільство в процесі свого розвитку вирішує створити спеціальну службу для захисту справедливості та власної безпеки.

Ваша служба наразі переживає реформування, призване створити ефективну систему захисту життя, здоров'я і прав громадянина та протидії злочинним проявам у різних сферах. Ґрунтуючись на принципах справедливості, совісті і честі, Національна поліція України започатковує нові стандарти служіння суспільству.

Служба в поліції – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день співробітники поліції розкривають злочини для відновлення справедливості, протистоять криміналу для нашого захисту і ретельно досліджують дотримання законів для рівноправності, до якої ми всі так прагнемо.

У День поліції я бажаю всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, здоров'я, благополуччя і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

Голова райдержадміністрації                                                               Ігор Віштак