наверх ⇑

Шановні трудівники ланів і ферм,ветерани сільськогосподарського виробництва!

З почуттям особливої поваги і вдячності сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Відзначення хліборобської праці - це свято, яке пройшло через віки, щоб віддати шану тим, хто щоденною наполегливою працею робить вагомий внесок у продовольчий потенціал держави, сприяє успішному розвитку сільськогосподарської галузі регіону. Аграрний сектор – основа економіки краю. В усі часи Маньківщина славилася працьовитими і талановитими людьми, дбайливими господарям, була і залишається осередком сільськогосподарських традицій.

Напередодні свята дозвольте висловити найщиріші слова вдячності за ваші натруджені руки, за відданість сільськогосподарській справі та любов до рідної землі.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної краю та піднесення добробуту люду. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Голова Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                           Анатолій РИЖЕНКО