наверх ⇑

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27-му річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Ми вшановуємо учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили наші земляки - офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми завжди будемо пам’ятати про них!

Щиро вдячний усім учасникам бойових дій на території інших держав за мужність і героїзм, професіоналізм і високу відповідальність, гідно оцінені міжнародною спільнотою.

Приємно відзначити, що колишні воїни, зберігаючи бойове братерство, займають активну життєву позицію, спрямовують зусилля на розвиток Української держави, досягнення єдності та консолідації суспільства.

Саме ваша відданість інтересам України, військова доблесть та патріотизм є взірцем для нинішнього покоління українських військовослужбовців, які з честю виконують важливі військові завдання, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході.

З великою шаною згадую тих, хто віддав своє життя заради миру і стабільності у світі. Вічна їм пам'ять.

А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаю міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.

 

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                              Iгоp Вiштaк