наверх ⇑

Шановні землевпорядники!

З давніх-давен народ України був хліборобським, українські села потопали в зелені, а поля навколо були зорані і засіяні. Повага до землі ввійшла у кров і плоть кожного, народженого українцем, а розумне користування земельними багатствами є і буде одним із пріоритетів нації. І важливий внесок у примноження багатства нашої батьківщини, а значить і кожного громадянина, вносять фахівці в галузі землевпорядкування, які займаються земельним кадастром, оформленням права власності на земельні ділянки, проводять роботу з охорони земель, стежать за їх раціональним і ефективним використанням, дотриманням нормативно - правових актів у сфері земельних відносин.

Земля - це наш безцінний скарб, основа життя. Від професіоналізму землевпорядників залежить наше майбутнє.

Щиро вiтaю всiх, хто обрaв своєю профeсiєю прaцю нa рiднiй зeмлi, хто турбується про її стaн тa родючiсть, про її сьогодeння i мaйбутнє, з профeсiйним святом – Днeм зeмлeвпорядникa!

Від Вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів нашого району.

Бажаю Вам життєвих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани від людей, весняного настрою, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам.

З повaгою

Заступник голови Мaнькiвської paйонної

державної aдмiнiстpaцiї                                              Олег ФІЛІПЧАК