наверх ⇑

Шановні жителі Маньківщини!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу та шану українського суспільства до найстарших представників населення.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління. Важко переоцінити Ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з Вас.

Я можу лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу працю, терпіння і витримку, за те, що у всіх життєвих випробуваннях Ви зберегли найголовніше – віру й надію на краще. Нехай Вас оточує тепло й турбота близьких людей, нехай радують своїми успіхами діти та онуки. Будьте здорові, живіть довго і щасливо!

 

 

З повaгою,

Головa Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                              Iгоp Вiштaк