наверх ⇑

Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлих зимових свят — Нового 2019 року і Різдва Христового!

Ще з дитинства Новорічні свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні кожен загадує найзаповітнішу мрію та вірить у її здійснення. Найвища ж магія Новорічних свят у тому, що кожен окремо й у той же час всі разом ми підводимо підсумки року, що минає, та визначаємо плани на майбутнє.

2018 рік був насичений подіями. Він подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни та біль від втрат. Це був рік, що додав відповідальності за наше сьогодення та майбутнє, яке ми створюємо для себе та своїх дітей. Попри всі труднощі, у минулому році були свої здобутки та свої радощі. Усі ми — кожен з нас — гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями — на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання — залежить, передусім, від кожного з нас — від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Наші спільні зусилля, самовідданий труд та любов до рідної землі — запорука подальшого розвитку та успіху України.

На порозі Нового 2019 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Без цього інші побажання не матимуть сенсу. Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями. І багатонаціональний український народ — доброзичливий і толерантний, — героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного Маньківського  краю, заради всієї України! Будьмо патріотами нашої держави, бо ж ми, українці, — розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

Від усієї душі хочу побажати всім нам міцності духу й здоров’я, вірних та надійних друзів, ентузіазму, наснаги, які допоможуть подолати кризу й вдихнути на повні груди. Щоб Новий рік був щедрим на добро і любов, сповненим вірою і милосердям, перемогами і великими звершеннями.

Нехай же зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на мир, щасливу долю, добро та благополуччя.

Нехай панують у ваших домівках достаток, затишок, взаєморозуміння й любов.

Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай кожне бажання, загадане в Новорічну та Різдвяну ніч, неодмінно здійсниться!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації                                    Василь Клименко