наверх ⇑

Вітання з Днем Конституції України

28 червня громадяни України відзначають чергову річницю прийняття основного правового документа країни – Конституції України. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності, гарант незалежності і соборності України, стала реальною і дієвою підвалиною розбудови незалежної демократичної правової держави – повноправної учасниці світового співтовариства. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.

Сьогодні ми знову стали свідками грубого порушення прав та свобод громадян, нехтування основоположними принципами Конституції України на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

Та все ж, опираючись на волелюбну природу українців, ми впевнені,  що об’єднані зусилля народу, як єдиного державного цілого, здатні подолати деструктивні наслідки терористичного вторгнення, відновити право людей на демократію, справедливість і гуманізм, повернути дію Основного Закону України на всій території нашої миролюбної держави.

Тож бажаю Вам впевненості, успіхів, сили й гідності. Нехай високе звання громадянина України стане синонімом щастя, достатку, любові! Віримо у високе призначення та світле майбутнє нашої держави! Миру нашій країні!

 

Слава народу України!

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                                 О.А. Юзвенко