наверх ⇑

Вітання з нагоди Дня пам`яті і примирення та Дня перемоги!

Дорогі ветерани Другої світової війни, солдатські вдови, діти війни!

Шановні жителі Маньківщини!

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня пам’яті і примирення

та Дня перемоги!

Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу. Друга світова війна стала подією, що визначила майбутнє Європи та світу на багато десятиліть.

Ці дні – символ гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.  Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів, які день за днем наближали звільнення світу від нацизму, доземний уклін їм за Перемогу! Це – день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день пошани всіх тих, хто підіймав Україну з руїн у повоєнні роки. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни…

Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу.

Низько вклоняємося ветеранам і нинішнім захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

Миру, достатку і віри у щасливе майбутнє нашої Держави всім нам на рідній землі! Зі святом Перемоги!

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                             О.А.Юзвенко