наверх ⇑

Вітання з річницею звільнення Маньківського району від німецько-фашистської окупації

Дорогі ветерани Другої світової війни,   солдатські вдови, діти війни!

Шановні жителі Маньківщини!

75 років тому, в березневі дні 1944 року, землі нашого району було звільнено від німецько-фашистської окупації.  Сьогодні ми із щирою вдячністю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Це  велике свято для  кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються на сході України. Віримо, що наш народ зробить все можливе для встановлення миру на рідній землі.

Ми в неоплатному боргу перед ветеранами, які пройшли полями битв, хто захищав наш рідний край на партизанських стежках, у підпіллі і в лавах національно-визвольних загонів. Віддаємо шану їхній стійкості і мужності, незламному духу  і великій любові до Батьківщини. Уславлюємо тих Маньківчан, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, висловлюємо глибоку вдячність солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна…        

Ми низько вклоняємося і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим, мирним і щасливим!

Голова  Мaнькiвської paйонної

деpжaвної aдмiнiстpaцiї                                              Василь Клименко