наверх ⇑

З новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Маю за честь та з приємністю щиросердно вітаю з Новим 2021 роком і світлим родинним святом Різдвом Христовим!  Зазвичай, на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. А рік двох двадцяток виявився неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань, серед котрих пандемія Covid-19. Доводиться констатувати, що у нелегких буднях, на превеликий жаль, ми втрачали рідних та близьких нам людей. Непросто даються суспільству реформи та децентралізація. І все ж попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми – кожен з нас – прагнули гідно прожити кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, самі долали негаразди та допомагали іншим…

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Незабаром Різдво Христове! Це дивовижне свято однаково прекрасне для дітей і дорослих, для мрійників і скептиків, для тих, хто намагається зайнятися справою кожну хвилинку, і для тих, хто нікуди не поспішає ...

Щоразу цей знаменний день, коли на землю втілився Спаситель світу, символізує оживлення усього роду людського, повертає нас до християнських заповідей, спонукає наші душі і тіла до терпимості, чистоти наших помислів  та любові до ближнього. Нині з великою приємністю  бажаю любові і добра, радості і щастя, успіхів і удач в усіх  справах та починаннях… Здоров'я вам, вашим рідним і близьким. Всіх благ земних. Хай збудуться мрії і здійсняться бажання. Нехай величні свята додадуть усім нам сил, здоров’я та оптимізму, принесуть із собою впевненість у завтрашньому дні!

 

З повагою голова районної державної адміністрації       Анатолій РИЖЕНКО