наверх ⇑

До уваги громадян!

З 1 січня 2019  року змінюється розмір адміністративного збору за надання послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу. Зокрема, нові розцінки діють для проведення державної реєстрації прав, реєстраційної дії, або запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Адміністративний збір розраховується від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на перше січня календарного року.

З 01 січня 2019 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривня на місяць (ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»).

Ознайомитись з розміром адміністративного збору можна за посиланнями:

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: http://uprav.ck.minjust.gov.ua/plata-za-provedennia-derzhavnoi-reiestratsii-prav-vnesennia-zmin-do-zapysiv-derzhavnoho-reiestru-prav-ta-nadannia-informatsii-z- derzhavnoho-reiestru-prav-u-2019-rotsi-z-01-01-2019/;

у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: http://uprav.ck.minjust.gov.ua/plata-u-sferi-derzhavnoi-reiestratsii-iurydychnykh-osib-fizychnykh-osib-pidpryiemtsiv-ta-hromadskykh-formuvan-u-2019-rotsi-z-01-01-2019/