наверх ⇑

ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ

іднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці.

Для цього достатньо зайти на веб-сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

Даний сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

Тут ви отримаєте необхідні сервіси в електронному режимі. Українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також в «онлайн будинку» можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо майна.

За допомогою цього сайту ви можете:

  • отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
  • здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

В онлайн-режимі запроваджені ті послуги, надання яких викликає на даному етапі найбільші черги, створює бюрократію і сприяє виникненню зловживань. Он-лайн будинок юстиції - це повністю прозора автоматизована система, яка створена для покращення життя народу.

 

 

Начальник Маньківського районного відділу

державної реєстрації актів

цивільного стану Головного

територіального управління юстиції

у Черкаській області                                                                        А.К. Загородня