наверх ⇑

Євровектор розвитку громад вивчався на тренінгу для координаторів ресурсних центрів

4 та 5 червня 2015 року координатор Маньківського районного ресурсного центру громад Тетяна Гетьман  взяла участь у тренінгу для координаторів районних ресурсних центрів громад та контактних осіб  із впровадження в Черкаській області спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», що проходив у с. Медведівка, Чигиринського району.

У семінарі також взяли участь заступник директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Черкаської обласної державної адміністрації Таміла Лепьошкіна та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції управління інвестиційної політики та зовнішніх зносин департаменту Віта Вдовиченко.

Під час семінару було обговорено функції координаторів та основні цілі проекту на 2015 рік, територіально-адміністративну реформу та її вплив на впровадження проекту,  проаналізовано діяльність районних ресурсних центрів громад та можливості залучення міжнародної технічної допомоги.

Координатори Черкаського ОВП Людмила Страшна і Анна Бабкова визначили основні принципи підготовки мікропроектів та впровадження проектів, а також наголосили про особливу роль координатора у цьому процесі;  розглянуто питання комунікації та візуалізації результатів роботи із впровадження проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» громадськими організаціями району.

 

Начальник відділу економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації,

керівник районного ресурсного центру громад                                       Т.Гетьман