наверх ⇑

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 11,0 га

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ст. 11 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" та на виконання розпорядження Маньківської районної державної адміністрації Черкаської області № 8 від 30.01.2019 року «Про розробку детального плану території частини території за межами населеного пункту смт. Буки для будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС) (сонячної електростанції) ТОВ «ІНДІАН СОЛАР БУКИ», Маньківська районна державна адміністрація Черкаської області повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території. 
Метою розроблення детального плану території є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин Буцької селищної ради з подальшим відведенням земельної ділянки в оренду, визначення планувальної організації та розвитку території задля будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС). 
Площа земельної ділянки – 11,0 Га, цільове призначення – 14.01. - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) під розміщення об’єктів, устаткування і обладнання фотоелектричної станції (ФЕС).
Замовник розроблення детального плану території – Маньківська районна державна адміністрація Черкаської області.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (тел. 6-15-52).
Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 14.06.2019 року включно.
Пропозиції подаються до районної державної адміністрації громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 17.06.2019 року, о 10:00 год. за адресою: 20114, Черкаська обл.,                Маньківський р-н, смт. Буки,  вул. Центральна, 28, актова зала.

 

Пояснювальна записка

Графічні матеріали