наверх ⇑

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території автозаправної станції по вулиці Зої Космодем`янської, 37, в

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Маньківської районної державної адміністрації № 83 від 28.05.2019 року «Про розроблення детального плану території», Маньківська районна державна адміністрація  повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території автозаправної станції по вулиці Зої Космодем’янської, 37 в адміністративних межах Вікторівської сільської ради (за межами населеного пункту)  Маньківського району, Черкаської області з метою реконструкції існуючої АЗС (далі – ДПТ). 

Метою розроблення ДПТ є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території задля реконструкції і експлуатації АЗС. 

Замовник розроблення ДПТ - Маньківська районна державна адміністрація. Розробник  ДПТ– КПВАПП «Облархбюро» (кваліфікаційний сертифікат АА № 002159 від 24.06.2014, кваліфікаційний сертифікат АА                    № 003297 від 14.07.2016).

    Основні техніко – економічні показники ДПТ:  площа земельної ділянки – 0,4931 га (цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства); площа забудови – 0,0126 га; відсоток забудови – 3 %; площа озеленення – 0,2753 га; відсоток озеленення – 56 %.

Проектним рішенням ДПТ не вноситься жодних змін до планувальної структури території, що межує з проектованою земельною ділянкою.

          З текстовою та графічною частинами ДПТ можна ознайомитись за адресою: смт Маньківка, вул. Соборна, 14, кабінет № 35 а також на сайті Маньківської райдержадміністрації в розділі «Будівництво, ЖКГ, енергоефективність» - рубрика «Оприлюднення проектів містобудівної документації».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (тел. 6-15-52).

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін  з дня опублікування. Пропозиції подаються до районної державної адміністрації громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Строк завершення прийому пропозицій до 26.10.2019 року включно.

Відповідно до п. 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 за № 555, мають право подавати:

     1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті ДПТ відбудуться  28.10.2019 року, о 15:00 год. за адресою: 20144, Черкаська область, Маньківський район, с. Поминик, вул. Молодіжна, 2а, приміщення сільського Будинку культури.

 

Пояснювальна записка

Графічні матеріали