наверх ⇑

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території будівництва напірного водогону від існуючої свердловини до в

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Маньківської районної державної адміністрації № 109 від 02.07.2020 «Про розроблення детального плану території», Маньківська районна державна адміністрація  повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території будівництва напірного водогону від існуючої свердловини до водонапірної башти в адміністративних межах Іваньківської сільської ради (за межами населеного пункту)  Маньківського району, Черкаської області (далі – ДПТ).

Метою розроблення ДПТ є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території задля будівництва напірного водогону.

Замовник розроблення ДПТ - Маньківська районна державна адміністрація. Розробник  ДПТ– КПВАПП «Облархбюро» (кваліфікаційний сертифікат АА № 004409 від 31.05.2019.

Проектним рішенням ДПТ не вноситься жодних змін до планувальної структури території, що межує з проектованою земельною ділянкою.

З текстовою та графічною частинами ДПТ можна ознайомитись за адресою: смт Маньківка, вул. Соборна, 14, кабінет № 39 а також на сайті Маньківської райдержадміністрації в розділі «Будівництво, ЖКГ, енергоефективність» - рубрика «Оприлюднення проектів містобудівної документації».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ будівництва, інфраструктури, енергетики та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (тел. 6-15-52).

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін  з дня опублікування. Пропозиції подаються до районної державної адміністрації громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Строк завершення прийому пропозицій до 09.10.2020 включно.

Відповідно до п. 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 за № 555, мають право подавати:

     1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті ДПТ відбудуться 12.10.2020, о 15:00 год. за адресою: 20132, Черкаська область, Маньківський район, с. Іваньки, вул. Ігоря Щербини, 35.

Графічні матеріали: 

аркуш № 1

аркуш № 2

аркуш № 3

аркуш № 4

аркуш № 5

Пояснювальна записка