наверх ⇑

Повідомлення про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території господарського двору по провулку Шкільний в адміністративних

           Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Маньківської районної державної адміністрації від 18.10.2019 № 171 «Про розроблення детального плану території», Маньківська районна державна адміністрація  повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території господарського двору по провулку Шкільний в адміністративних межах Буцької селищної ради (за межами населеного пункту) Маньківського району Черкаської області. 

         Метою розроблення детального плану території є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до законодавства питань регулювання земельних відносин Буцької селищної ради з подальшим відведенням земельних ділянок в оренду, визначення планувальної організації та розвитку території господарського двору задля будівництва і експлуатації будівель і сапоруд. 

        Площа території в мажах детального плану території – 4,8400 га, загальна площа проектних ділянок  – 2,0996 га, площа забудови – 0,2630 га.

Замовник розроблення детального плану території – Маньківська районна державна адміністрація. 

        Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (тел. 6-15-52).

         Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 27.12.2019 включно.

         Пропозиції подаються до районної державної адміністрації громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

        Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 28.12.2019 року, о 09:00 год.                        за адресою: 20114, Черкаська обл., Маньківський р-н, смт. Буки,                                 вул. Центральна, 28, актова зала.

Пояснювальна записка

Графічні матеріали