наверх ⇑

Повідомлення про громадські слухання проекту

                                                                                                   

 

Враховуючи Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу CОVID-19", рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 та розпорядження Маньківської районної державної адміністрації від 20.03.2020 № 49 "Про роботу Маньківської районної державної адміністрації в період карантину", повідомляємо:

громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення "Детального плану території санатроно-курортного комплексу по вул. Лісова, 1 в адміністративних межах Маньківської селищної ради (за межами населеного пункту)Маньківського району Черкаської області", які заплановані 31.03.2020 о 10:00 год. за адресою: 20100, Черкаська область, смт Маньківка, вул. Шевченка, 9 актова зала, відміняються та переносяться на іншу дату, яку буде повідомлено додатково. 

    Відповідальний за координацію дій щодо розроблення зазначеної містобудівної документації є сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, а тому у разі виникнення питань телефонувати завідувачу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Пашніній Аллі, тел. 067 557 81 02.

 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Маньківської районної державної адміністрації від 13.03.2019 № 40 «Про розроблення детального плану території», Маньківська районна державна адміністрація  повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території санаторно-курортного комплексу по вул. Лісова, 1 в адміністративних межах Маньківської селищної ради (за межами населеного пункту) Маньківського району Черкаської області» (далі – детальний план).

Метою розроблення детального плану території є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до законодавства питань регулювання земельних відносин Маньківської селищної ради з подальшим відведенням земельних ділянок в оренду, визначення планувальної організації та розвитку санаторно-курортного комплексу задля будівництва і експлуатації будівель і споруд.

Територія, яка розглядається детальним планом, складається з 11 земельних ділянок загальною площею 25,8809 га, з них: частина землі ДП «Уманьлісгосп», а частина під  забудовою, а саме:

  • земельна ділянка площею 7,8671 га, площа забудови – 0,8921 га, відсоток забудови – 12, відсоток озеленення - 64;
  • земельна ділянка площею 2,9778 га, площа забудови - 0,0556 га, відсоток забудови – 3; відсоток озеленення – 87;
  • земельна ділянка площею 3,4204 га, площа забудови – 0,0697 га, відсоток забудови – 3; відсоток озеленення – 92;
  • земельна ділянка площею – 0,4630 га, площа забудови – 0,0529 га, відсоток забудови – 12, відсоток озеленення – 60;
  • земельна ділянка площею 1,3601 га, площа забудови – 0,2020 га, відсоток забудови – 15, відсоток озеленення – 44;
  • земельна ділянка площею 7,9000 га, площа забудови – 0,6377 га, відсоток забудови – 8, відсоток озеленення – 88.

Замовник розроблення детального плану – Маньківська районна державна адміністрація.

Відповідальний за організацію розгляду проекту детального плану  визначено сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маньківської районної державної адміністрації (тел. 6-15-52).

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 27.03.2020 включно.

Пропозиції подаються до районної державної адміністрації громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 31.03.2020 року, о 10:00 год.   за адресою: 20100, Черкаська обл., смт Маньківка, вул. Шевченка, 9, актова зала.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

Графічні матеріали: 

аркуш № 1

аркуш № 2

аркуш № 3

аркуш № 4

аркуш № 5

Пояснювальна записка