наверх ⇑

Реалізація енергоефективних заходів бюджетними установами

У Маньківському районі упродовж січня – вересня поточного року з метою підвищення енергоефективності та скорочення споживання енергоресурсів бюджетними установами проведено ряд заходів.

Зокрема, у Дзензелівській ЗОШ І-ІІІ ст. реалізовано проект «Школа нового типу» на загальну суму 53 тис.грн, з яких 18 тис. грн - спонсорські кошти. Проведено термомодернізацію приміщення І-го класу: навчального кабінету, туалету та спальні. Замінено вікна та двері, опущено рівень стелі. Сподіваємось, що це дозволить першокласникам комфортно почувати себе у школі за будь-якої погоди. Будівля школи опалюється природним газом, тому очікується скорочення обсягу споживання газу.

У загальноосвітніх школах району відділом освіти районної державної адміністрації замінено вікна та двері на енергозберігаючі на загальну суму 142 тис.грн за рахунок коштів місцевого бюджету.

У закладі дошкільної освіти с. Паланочка замінено вікна на суму 30 тис.грн за кошти місцевого бюджету, що сприятиме скороченню обсягу споживання дров та вугілля.

Завершується капітальний ремонт з утепленням фасаду Будинку культури в с. Вікторівка на загальну суму 317 тис. грн за кошти місцевого бюджету з метою скорочення обсягу споживання дров.

У приміщенні головного корпусу Центральної районної лікарні замінено 30 вікон на суму 100 тис. грн за кошти місцевого бюджету. Триває реалізація проекту «Капітальний ремонт котельні з встановленням твердопаливного котла» на суму близько 540 тис. грн. Встановлення в котельні додаткового твердопаливного котла дасть змогу в подальшому повністю відмовитися від споживання природного газу.