наверх ⇑

Питання мобілізаційного процесу – на особливому контролі влади

Питання мобілізаційного процесу – на особливому контролі влади

23 січня голова районної державної адміністрації Олександр Таран та голова районної ради Василь Онищук провели робочу зустріч з військовим комісаром Жашківсько-Маньківського об’єднаного військового комісаріату Юрієм Святим. Темою розмови стало обговорення методів та процесу організації та проведення у районі четвертої хвилі часткової мобілізації людських і технічних ресурсів. У нараді взяли також участь окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалісти Жашківсько-Маньківського об’єднаного військового комісаріату, які забезпечують проведення мобілізації у Маньківському районі.

Військовий комісар Жашківсько-Маньківського об’єднаного військового комісаріату Юрій Святий проінформував учасників зустрічі про перелік, кількість, а також вимоги до військовозобов’язаних осіб, що підлягають призову та технічного стану автотранспортних засобів, що мають бути мобілізовані для виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

– Стосовно мобілізації техніки, – відзначив голова райдержадміністрації Олександр Таран, – необхідно чітко визначити технічний стан автотранспортних засобів у кожному підприємстві, прорахувати можливі затрати на їх обслуговування чи поточний ремонт. І все це – у терміновому порядку.

Учасники наради також проаналізували стан здійснення контролю за ходом мобілізаційної підготовки та рівнем мобілізаційної готовності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій, для яких встановлено мобілізаційні завдання (замовлення).