наверх ⇑

Маньківська центральна районна лікарня отримала рекордний вантаж гуманітарної допомоги

Народний депутат України Сергій Нагорняк спільно із компанією НАК «Нафтогаз України» привезли для 6 районних лікарень 199 виборчого округу гуманітарну допомогу для подолання пандемії Covid-19. Відтак, нині кожна районна лікарня забезпечена респіраторами бук-3 FFP3, костюмами біологічного захисту, захисними масками, окулярами, рукавичками, антисептиками та іншими товарами захисту. Загальна вартість гуманітарного вантажу для лікарень округу – понад 2 млн 200 тис. грн, кожен медичний  заклад отримав допомоги на 387 тис. грн.

Головний лікар КНП «Маньківська районна центральна лікарня» Юрій Кулик зазначив, що для його медичного закладу це надважлива допомога.

«Таку велику допомогу засобів лікарського захисту нам ще ніхто не передавав!

На жаль, про такі маленькі лікарні часто забувають «нагорі» і даремно, адже нам допомога  необхідна як ніколи!» – зауважив Юрій Кулик.

Сергій Нагорняк своєю чергою підтверджує слова головного лікаря та розповів, що за словами провідних вірусологів країни, COVID-19 в Україні ще не подолано, тому ця допомога для медзакладів є необхідністю.

«Вдячний партнерам з НАК «Нафтогаз України» за спільно зроблену хорошу справу та сподіваюся, що ці речі допоможуть нашим лікарям виконувати свою роботу безпечніше», – наголосив Сергій Володимирович.