наверх ⇑

АТОвці потребують друкованої преси

АТОвці потребують друкованої преси

Понад 20 редакцій обласних і районних газет надсилають свої видання на схід для черкаських військових. Примірники газет передають у різний спосіб – через волонтерів, райвійськкомати та обласний військкомат.

Деякі редакції, наприклад корсунь-шевченківська «Надросся» за власний кошт передплатила армійцям кілька примірників. Редакторка «Черкаського краю» зазначила, що доброчинцями передплати її видання стали підприємства, приватні підприємці і пересічні черкасці. Є й такі редакції, зокрема «Сільські обрії», що передплатили свої видання для родин учасників АТО.

– При чому це власна ініціатива кожної редакції, яку вони започаткували ще з минулого року, – повідомляє начальник управління інформаційної політики Олена Петрова. – Хтось виділяє для військових по 10-20 примірників з кожного номеру, а хтось і по сотні, як «Нова Доба».

За словами посадовця, цілісність України наразі відстоює близько чотирьох тисяч черкащан і всі вони прагнуть отримати новини з життя рідного міста й зокрема всієї Черкащини. Крім того, на сході великий брак преси, а тамтешні існуючі видання є російськомовними і несуть проросійську пропаганду.  Як повідомив заступник обласного військового комісара Олег Захаренко, організація доставки преси у АТО відбувається раз на тиждень. Всі газети за 10-15 хвилин розбираються і не тільки черкащанами, а й військовими з інших областей.

– Родини АТОвців буквально засипають редакції дзвінками вдячності і просять якомога більше друкованої преси передавати на схід. Тому чим більше людей долучаться до благодійної передплати, тим більше військових отримають вісточку з рідного краю і, відповідно, більш впевнено і спокійно почуватимуться, – підсумувала Олена Петрова.