наверх ⇑

"Це - гарантована підтримка у скрутній життєвій ситуації", - Тарас Висоцький про виплату одноразової грошової допомоги

Щорічну одноразову грошову допомогу продовжують призначати та виплачувати на Черкащині. Сьогодні комісія погодила виплату такої фінансової підтримки для 282 звернень. Отримати таку допомогу можуть у разі звернень усі, зокрема й учасники АТО та ООС, наголосив перший заступник очільника області, голова комісії Тарас Висоцький.

Від початку року вже отримали грошову допомогу майже 3 тисячі осіб на 1,5 млн грн. Втім у профільному департаменті ще є звернення на розгляді. Всі заявники отримають належну їм допомогу за наявності фінансового ресурсу.

– Звернення до нашого обласного департаменту соціального захисту надходять з початку року від усіх районів на отримання щорічної одноразової грошової допомоги у розмірі 500 гривень, – каже перший заступник очільника області Тарас Висоцький. – Це та допомога, яка призначається людям як фінансова підтримка у складній життєвій ситуації. Зокрема, для цього заявник за процедурою проходить спеціальне обстеження. Для атовців дещо простіше – необхідне лише посвідчення учасника бойових дій. Серед них є ті, хто вже знають про допомогу, і подають документи повторно, є й ті, хто вперше звертається. Розглядаємо звернення поступово, оскільки їх чимало. І коли є фінансові асигнування – виплачуємо тим, хто на черзі.

Посадовець закликав за потреби без зволікань звертатися за такою допомого. Всю інформацію нададуть в обласному департаменті або в органах соцзахисту на місцях.

Детальніше дивіться в ефірі засідання комісії:

https://www.facebook.com/CherkassyODA/videos/740361119746088/