наверх ⇑

Черкащину посилено патрулюватимуть

Черкащину посилено патрулюватимуть

Таке завдання дав правоохоронцям обласний керманич Юрій Ткаченко після урядової селекторної наради. Там ішлося про нові заходи безпеки в Україні, у зв’язку із останніми подіями на Сході.

– Ситуація складна, але під контролем, – наголошує Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. – У нас достатньо сил і засобів, аби впоратися з будь-якою загрозою. Влада на місцях має докласти максимум зусиль, аби кожен українець почувався в безпеці. Для цього всі правоохоронні органи мають плідно співпрацювати.

Голова Черкаської ОДА, серед іншого, доручив відповідним службам посилити охорону важливих об’єктів, перевірити запас ліків і техніку. Тепер він щодня проводитиме оперативні наради із правоохоронцями.

– Необхідно визначити кількість людей, які патрулюватимуть вулиці, а також транспорт, – зауважує Юрій Ткаченко. – Слід об’єднати зусилля із громадськими активістами, задіяти організації, які надають охоронні послуги. Я розумію, що це комерційні структури. Але, коли держава в небезпеці, ми повинні всі об’єднатися задля порядку.

Обласний очільник просить черкащан бути особливо пильними, зважаючи на терористичні акти по Україні. Про підозрілі предмети чи людей слід негайно повідомляти правоохоронцям.