наверх ⇑

Черкаська область отримає 67600 доз вакцин проти поліомієліту

14

Черкаські лікарні отримають 28 700 доз інактивованоїта 38900 доз живоїполіомієлітної вакцини, які вже розподілили на область. Препарати мають доправити на Черкащину за попередніми прогнозами до 5 жовтня, повідомляють в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Представництво Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) у якості гуманітарної допомоги закупило 3,7 млн доз вакцини проти поліомієліту для проведення імунізації дітей в Україні. Перша партія препаратів, а це 1,5 млн доз, вже надійшла в Україну. Друга надійде найближчим часом.

Незабаром в області розпочнуть вакцинацію відповідно до національного плану імунізації за затвердженим планом екстреної імунізації. Імунізувати дітей планують розпочати із західних областей, а згодом охопити всі регіони України, – повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Наталія Лакуста.

Посадовиця зазначила, що імунізація буде проводитись трьома раундами з використанням полівакцини для усіх дітей молодших шести років, незалежно від того чи були вони імунізовані до  цього. У третьому раунді планується імунізувати дітей до 10 років.