наверх ⇑

Черкаська ОДА видаватиме дозволи на розміщення бордів за межами міст

Черкаська ОДА видаватиме дозволи на розміщення бордів за межами міст

Цим буде займатись Департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю, який буде визначено робочим органом згідно розпорядження голови ОДА.

 – У Черкаській області понад 130 рекламних площин, розташованих за межами населених пунктів і у всіх у них закінчився термін дії дозволу на розміщення, – зазначила начальник управління інформаційної політики Олена Петрова. – Власники конструкцій неодноразово звертались в адміністрацію з метою продовжити договори.

У зв’язку із цим голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко дав доручення вивчити питання і наразі розроблений проект розпорядження ОДА щодо порядку з організації видачі дозволів на об’єкти зовнішньої реклами за межами населених пунктів. Із ним можна ознайомитись  сайті ОДА  http://www.oda.ck.ua/index.php?lng=ukr&section=31

За словами Олени Петрової, невдовзі відбудеться публічне обговорення  проекту за участі громадськості, операторів зовнішньої реклами, членів робочої групи. На основі їх пропозицій буде сформовано остаточний порядок видачі дозволів на розміщення бордів. Крім того буде визначено склад Робочої групи, що працюватиме при департаменті  інформаційної політики та комунікацій з громадськістю. 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів від 05.12. 2012 року № 1135 затверджено, що роботу щодо організації діяльності з видачі дозволів проводять відповідні структурні підрозділи облдержадміністрації.