наверх ⇑

Черкаські підприємства допомагатимуть Збройним силам

Черкаські підприємства допомагатимуть Збройним силам

Підприємства області готові ремонтувати військову техніку, виготовляти спецобладнання та оснащення для українських військових. Наразі визначаються можливості кожного підприємства щодо виконання певного обсягу робіт.

– Зважаючи на ситуацію, яка склалася на Сході України, та підтримуючи рішення Уряду про відновлення обороноздатності країни, Черкаська ОДА звернулась до Кабміну, Міноборони, Державного концерну «Укроборонпром» щодо розміщення на промислових підприємствах Черкащини замовлень для потреб Збройних сил України, – повідомив начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Юрій Панченко.

Зі слів посадовця, деякі підприємства мають достатні виробничі потужності, кадровий потенціал та досвід випуску складної продукції. Крім того, це дасть можливість у подальшому збільшити промисловий потенціал області.

Невдовзі, після визначення можливостей підприємств щодо виконання певного обсягу робіт, керівництво ОДА звернеться із пропозицією до центральних органів виконавчої влади.